تور پوکت نوروز

توضیحات

تور پوکت نوروز 1403����【تور ارزان و لحظه آخری نوروز】

تور پوکت  ⭐ راهنمای خرید و رزرو ارزان‌ترین تور پوکت لحظه آخری و مشاهده لیست قیمت تورها همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف
تور پوکت نوروز 1403

تور پوکت یکی از جذاب‌ترین و پر طرفدارترین تورهای تایلند است زیرا این شهر طبیعت بسیار زیبایی داشته همچنین شهری لوکس به حساب می‌آید و در بین توریست‌ها از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است. شما مسافران محترم می‌توانید در نوروز 1403 به این شهر زیبا سفر کنید و اقامت خوشی در این مکان زیبا داشته باشید. همکاران ما در آریسا پرواز آماده مشاوره و پاسخگویی به شما عزیزان در خصوص تور پوکت است.

 قیمت تور پوکت نوروز 1403

قیمت تور پوکت با توجه به نبود پرواز مستقیم به این شهر معمولا گران‌تر از بانکوک و پاتایا است اما به دلیل زیبایی فراوانش و امکانات توریستی و رفاهی‌اش همواره مورد توجه بوده است پس فرصت را از دست نداده و هر چه زودتر اقدام به رزرو تور پوکت نمایید تا بتوانید با بهترین قیمت به این شهر زیبا سفر نمایید.

تور لحظه آخری پوکت نوروز 1403

تور لحظه آخری پوکت در حال حاظر وجود ندارد زیرا پروسه گرفتن ویزا نسبت به گذشته سخت‌تر و زمانبرتر شده است. لذا مسافران رزرو تور خود را برای لحظات آخر نگذاشته و هر چه زودتر اقدام به رزرو نمایند.

پرواز پوکت نوروز 1403

پرواز پوکت در نوروز 1403 به صورت مستقیم وجود ندارد لذا به دو حالت می‌توان به این شهر سفر کرد. 1. با پرواز ماهان به شهر بانکوک پرواز انجام شود و از آن جا با پروازهای داخلی به شهر پوکت مجددا پرواز انجام شود و 2. با پروازهای کانکشن دار مانند پرواز قطری و اماراتی که استاپ‌های کمی در شهر خود دارند به این شهر سفر کنید که آریسا پرواز جهت رفاه حال شما عزیزان تور پوکت در نوروز 1403 را با پرواز قطری و با بهترین ساعت پروازی بسته است.

خدمات تور پوکت نوروز 1403

خدمات تور پوکت در نوروز 1403 شامل صدور ویزای تایلند و همچنین رزرو پرواز قطری به پوکت و همچنین رزرو هتل و ترانسفر رفت از فرودگاه به هتل و بیمه مسافرتی بوده و لازم به ذکر است هتل‌های انتخاب شده در پوکت نیز مانند الباقی شهرهای تایلند  مجوعه هتل‌های sand box  اعلامی وزارت بهداشت است که تمام پروتکل‌های بهداشتی در ان رعایت شده است. همچنین در روز اول و روز پنجم سفر تست PCR از مسافرین گرفته خواهد شد.

بیشتر...

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید