تور بانکوک

توضیحات

    تور بانکوک【قیمت تورهای ارزان و لحظه آخری】

تور بانکوک ⭐ راهنمای خرید و رزرو ارزانترین تور بانکوک لحظه آخری و مشاهده لیست قیمت تورها همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف

توربانکوک

تور بانکوک از چند جنبه برای مسافران ویژه است. یک جنبه آن مباحث کاری و تجاری است که مسافران از سراسر دنیا برای تجارت و کار به این کشور مراجعه می‌کنند. جنبه دیگر آن جنبه توریستی این شهر است. بانکوک شهری پر از معابد زیبای مختلف، آکواریوم، باغ وحش بزرگ و جاذبه‌های دیگر گردشگری است که طرفداران خاص خودشان را دارند. جهت رزرو تور بانکوک با همکاران ما در مجموعه آریسا پرواز تماس حاصل نمایید.

تورهای لحظه آخری بانکوک

به دلیل طولانی‌تر شدن پروسه ویزا تورهای لحظه آخری بانکوک مثل گذشته نیست. حتما مسافران عزیز باید این نکته را مدنظر داشته باشند که یک پروسه 15 تا 17 روزه را برای دریافت ویزای توریستی تایلند در نظر بگیرند. دیگر مانند گذشته تورهای ارزان قیمت بانکوک وجود ندارد و با توجه به افزایش نرخ ارز این تورها گران‌تر شده‌اند.

هتل های بانکوک

هتل‌های بانکوک به دلیل پایتخت بودن این شهر دارای کیفیت مناسبی است و شما در این شهر می‌توانید هم هتل‌های معمولی سه ستاره تمییز پیدا کنید و هم هتل‌های 4 و 5 ستاره تاپ. ولی اگر می‌خواهید قیمت تورتان مناسب در بیاید از هتل‌های سه ستاره قیمت مناسبی که در بانکوک وجود دارد استفاده نمایید.

پروازهای بانکوک

پروازهای کانکشن دار زیادی به مقصد بانکوک پرواز می‌کند. تنها پرواز مستقیم از ایران به مقصد شهر بانکوک ماهان ایر است که اکثر تورهای بانکوک، پاتایا و ترکیبی بانکوک و پاتایا با این پرواز بسته می‌شود.

✔خدمات تورهای بانکوک

خدماتی که در تور بانکوک به مسافران داده می‌شود شامل موارد زیر است:

  1. رزرو پرواز ماهان ایر
  2. رزرو هتل‌های ارائه شده توسط sand box
  3. صدور ویزای توریستی تایلند
  4. ترانسفر رفت از فرودگاه به هتل
  5. بیمه مسافرتی کرونا

بیشتر...

پرسش و پاسخ

هر آنچه که باید بدانی!

چون خدماتی مانند رزرو پرواز ماهان ایر، رزرو هتل‌های ارائه شده توسط sand box، صدور ویزای توریستی تایلند، ترانسفر رفت از فرودگاه به هتل و بیمه مسافرتی کرونا را ارائه می‌دهد.

بله برای سفر به بانکوک باید ویزا اخذ کرده باشید.

برای سفر به بانکوک شما بهتر است که واحد پولی آن کشور را به همراه داشته باشید. ولی بهتر است که مقداری دلار و یورو نیز به همراه داشته باشید.

رودخانه چائو فرایا، موزه ملی بانکوک، برج ساتورن، شهر تاریخی آیوتایا و غیره است.

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید