CATHERINE ART HOTEL
درجه هتل :
موقعیت :
Nevsky Ave, 32-34, St Petersburg, Russia, 191186
درباره CATHERINE ART HOTEL سنت پترزبورگ

هتل کاترین هنر| CATHERINE ART HOTEL

با اقامت در هتل کاترین هنر که تنها چند دقیقه با قلب شهر فاصله دارد، با شگفتی های سنت پترزبورگ بیدار شوید. نمونه برداری از فرهنگ اصیل سنت پترزبورگ با اقامت در هتل هنر کاترین، تنها 910 متر از موزه دولتی هرمیتاژ، آسان است.
امکانات و خدمات ارائه شده توسط هتل کاترین آرت اقامتی دلپذیر را برای مهمانان تضمین می کند. با دسترسی رایگان به اینترنت Wi-Fi هتل، تصاویر خود را پست کنید و هر زمان که می خواهید به ایمیل های خود پاسخ دهید. با رزرو آسان خدمات حمل و نقل هتل، سفرهای خود را به و از فرودگاه از قبل برنامه ریزی کنید. این هتل خدمات تاکسی را برای کمک به شما در یافتن آنچه در سن پترزبورگ می خواهید ارائه می دهد.
پارکینگ در دسترس و رایگان است که توسط هتل برای مهمانان با وسایل حمل و نقل اختصاص داده شده است. هنگام اقامت در این هتل فوق العاده، کارکنان مفید در میز پذیرش می توانند به شما در ارائه خدمات متعددی از جمله چک-این یا خروج سریع و انبار چمدان کمک کنند. خدمات خشکشویی هتل به شما کمک می کند لباس های مسافرتی مورد علاقه خود را تمیز نگه دارید تا بتوانید وسایل کمتری ببندید. امکانات داخل اتاق شامل سرویس اتاق و نظافت روزانه است تا بتوانید استراحت کنید و از اقامت خود لذت ببرید.
این هتل کاملاً غیر سیگاری است و هوای پاکیزه را تضمین می کند.
در طول اقامت خود در هتل کاترین آرت از امکانات اتاق با کیفیت بالا لذت ببرید. این هتل در برخی از اتاق‌ها پرده‌های خاموشی برای مهمانان فراهم می‌کند. برخی از اتاق های منتخب دارای تلویزیون و تلویزیون کابلی هستند تا مهمانان را سرگرم کنند. این هتل همچنین در برخی اتاق ها یخچال، قهوه ساز یا چای ساز و چای فوری را برای مهمانان فراهم می کند.
هتل با علم به اینکه امکانات حمام نقش مهمی در افزایش رضایت مهمانان دارد، در برخی از اتاق های منتخب، سشوار، لوازم بهداشتی، حوله و حوله فراهم می کند.

قوانین و مقررات


نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید